Czemu żadna z was nie chce sprzedawać swoich wyrobów na ETSY? Napisz do mnie na bulinska@wp.pl, a otrzymasz 40 darmowych aukcji! To wystarczająco dużo żeby spróbować pokazać się światu za darmo :)

poniedziałek, 12 maja 2014

Kulka (nr 21)

Taka  sobie  mała kuleczka, która  czeka  na  koniec dezorganizującego życie remontu, aby otrzymać  kółeczko i powędrować  na  czyjś  łańcuszek. W środku kula  szklana ( bez  dziurki :) więc mimo, że malutka to całkiem  sporo waży. Oplot pomysłu własnego z superduo i drobnicy. Marzą  mi  się  frędzelki do tego i długi naszyjnik, ale najpierw  muszę  nieszczęśliwa  czekać aż mój  pokój  w końcu przestanie  przypominać  małpi  wybieg z  przeszkodami, a wszystkie nie moje  szafki wrócą  na  swoje  właściwe  miejsca.
4 komentarze:

 1. Bardzo ładna kulka :)
  Zapraszamy do nas :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna kuleczka :) pięknie wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawa, czekam na więcej może jakiś zestawik?

  OdpowiedzUsuń


 4. Dzień dobry,

  reprezentuję stronę ZrobiszToSam.com, polski agregator blogów DIY i rękodzielniczych. Spodobał nam się Twój blog i dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do naszej społeczności bloggerów.

  Nasza strona oferuje Ci darmową promocję bloga oraz możliwość nawiązania kontaktów z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

  Po więcej szczegółów zapraszam na stronę:
  http://zrobisztosam.com

  Agregator działa na tym samym silniku co najlepszy polski agregator kulinarny "Mikser Kulinarny", ze ZrobiszToSam.com chcemy powtórzyć ten sukces :)

  Zapraszam i pozdrawiam!

  Anita

  OdpowiedzUsuń